ورود به سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
pj.inspection@gmail.com envelope 02122265736 phone call

شرکت پژواک پرتو آزما، با مجموعه مدیران فنی و تخصصی و پشتوانه ای بسیار قوی از پرسنل و تکنسین های مجرب که دارای تجاربی ارزشمند در عرصه بزرگ میادین صنعت در کشور می‏باشد، سعی در ارائه خدمات بازرسی فنی و آزمایش های غیر مخرب و ساخت و نصب در زمینه سازه های فلزی، تأسیسات، خطوط لوله نفت و گاز، مخازن نیروگاهها را دارد. این شرکت با بکارگیری تجهیزات مدرن، همگام با نیاز روز افزون صنایع و کارخانجات میهن عزیزمان تلاش می نماید.
این شرکت به منظور تأمین رضایت مشتریان و ارتقاء سطح کیفیت خدمات خود و انجام وظایف محوله مطابق با الزامات قانونی، با توجه به اهمیت سیستم های مدیریتی و کیفیتی، خط مشی در راستای مشاوره ی مهندسی و بازرسی فنی و ساخت و تولید و اجرایی پروژه های بزرگ صنعتی که رسالت سازمان می باشد. به ترتیب زیر اعلام می دارد: 

 • توسعه موسسه تکنولوژی ذهن چرا که این شرکت معتقد است جهت هدف نهایی و رسیدن به مقصد اصلی شرکت در ابتدای راه می بایستی مدیران و کارکنان این شرکت از ذهنی سرشار برخوردار باشند تا به اهداف جهانی شدن خود در کوتاه ترین زمان ممکن دست یابند.
 •  توسعه موسسه تحقیقاتی پژوهشی، ساخت و تولید تجهیزات مدرن جوشکاری و بازرسی جوش در زمینه های مختلف صنعتی (پتروشیمی، صنایع نفت و گاز، ساختمانی، خودروسازی، راه آهن، هوا و فضا و کشتی سازی و ...) مقصد اصلی این شرکت جهت راه اندازی این موسسه و صادرات کلیه تجهیزات مدرن ساخته شده توسط متخصصان این مرز و بوم می باشد.
 •  تحکیم جایگاه سازمان به عنوان یک شرکت معتبر جهانی بازرسی فنی، تولیدی و توسعه سهم بازار از طریق ارتباط بیشتر با مشتریان و افزایش کیفیت خدمات.
 •  اعتقاد به نیروی انسانی بعنوان اصلی ترین سرمایه سازمان و تلاش در جهت حفظ کرامت این سرمایه و ارتقاء سطح تخصص و مهارت آنان در راستای سیاست های آموزشی سازمان.
 •  راه اندازی موسسه کاریابی در زمینه های مختلف صنعتی جهت وارد کردن کارآموزان آموزش دیده توسط این سازمان در بازارهای کار داخلی و جهانی بدون در نظر گرفتن سوابق کاری.
  جهت دستیابی به اهداف فوق، استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای بین المللی در برنامه های استراتژیک سازمان قرار گرفته و بر آن اساس اهداف سازمانی تعریف و مدون گردیده است. بدیهی است جهت دستیابی به اهداف فوق نیاز به ذهنی بزرگ و همکاری همه جانبه مدیران و کارکنان در کلیه سطوح شرکت می باشد. تعهد و مسئولیت اطمینان از حسن اجرایی این خط مشی بر عهده اینجانب است و تمامی کارکنان ملزم به اجرای موارد مندرج در این خط مشی در چهارچوب وظایف خود می باشند.
  درک و اجرای صحیح این خط مشی در جلسات بازنگری مدیریت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  مدیرعامل